Komplet srebrnej biżuterii. Próba 925. Kamienie - Opal KJS010o-6

KJS010o

Nowy produkt

Waga: 5,7 g Srebro próby 925.  Kamień Opal

Zawieszka długość 3,5 cm; szerokość 1,4 cm;

Kolczyki długość 3,7 cm; szerokość 1,2 cm;

Przyjmujemy zamówienia telefonicznie 794 335 172 lub przez sms; wystarczy podać index.

SF

Więcej szczegółów

1 Przedmiot

146,00 zł brutto

Więcej informacji

Opal - unikatowy i jeden z najdroższych kamieni na świecie uważany jest za niezwykle amulet szczęścia, który symbolizuje wiarę i zaufanie. Niegdyś wierzono, że opal jest darem niebios, który spadł na ziemię w świetlistych błyskach.

Jest to kamień rozwijający wyobraźnię i kreatywność a także pomagający uwolnić się od zahamowań i poprawiający pamięć. Wierzono, że opal pozwala stać się niewidzialnym - w sytuacjach, kiedy nie chciano, by ktoś zauważył obecność osoby go noszącej, po prostu jej nie dostrzegano. Przynosi dobre, szczęśliwe sny i ułatwia proces zmiany. Równoważy emocje i wydobywa wewnętrzne piękno. Pozwala zachować emocjonalną i fizyczną równowagę. Biżuteria z opalem sprzyja miłości, przyjaźni, lojalności i kreatywności.

Opale używane były niegdyś do produkcji magicznych mikstur, które miały leczyć ciało, strzec przed koszmarami. Znany jest z tego, że zwiększa wolę życia. Powiązany z sercem, stymuluje gruczoły i reguluje przemianę materii. Pomocny jest również przy chorobach oczu i przywracaniu ostrości wzroku.

Kamień ten stosowany był przy zwalczaniu depresji a także pozwalał przyciągnąć prawdziwą miłość. Już w starożytności używano go do leczenia chorób serca, uspokojenia nerwów, przy zbytniej melancholii. Jest dobry dla oczu, krążenia krwi, przeciwdziała białaczce, gruźlicy i wzmacnia kości. Opal obniża poziom cholesterolu i niskie ciśnienie krwi , stymuluje regenerację tkanek i działa przeciwko osteoporozie. przeciwko utracie przytomności.

Waga: 5,7 g Srebro próby 925.  Kamień Opal

Zawieszka długość 3,5 cm; szerokość 1,4 cm;

Kolczyki długość 3,7 cm; szerokość 1,2 cm;

Przyjmujemy zamówienia telefonicznie 794 335 172 lub przez sms; wystarczy podać index.
W Olsztynie możliwy odbiór osobisty w Centrum Handlowym MANHATAN
Czy możemy zrobić dla Was coś jeszcze?... Pomyślimy!