Nowy Komplet srebrnej biżuterii. Próba 925. Kamienie - onyx. KJS006o - 3 Zobacz większe

Srebrne kolczyki. Próba 925. Kamienie - onyx. KER006o - 3

KER006o

Nowy produkt

Srebrne kolczyki - srebro próby 925 + onyx.

Kolczyki długość  4,4 cm. Waga 4,2 g

Zaprojektowane i wykonane w Gdańku.

Polska biżuteria!

Eleganckie opakowanie gratis.

Przyjmujemy zamówienia telefonicznie 794 335 172 lub przez sms; wystarczy podać index.

Więcej szczegółów

3 Przedmioty

79,00 zł brutto

Więcej informacji

Znany już w starożytności. To właśnie onyksu najczęściej używano do wyrobu kamei i pieczęci. Obecnie wykonuje się z niego miniaturowe rzeźby i intaglia, szlifuje w formie paciorków. Jest doskonałym materiałem do inkrustacji. Stanowi poszukiwany kamień kolekcjonerski, a także jubilerski i ozdobny.

Onyks symbolizuje siłę i moc. Kamień ten pozwoli ci stać się panią własnego losu. Pogłębia poczucie kontroli nad swoim życiem, obdarza takimi cechami jak: determinacja, wytrwałość, odwaga i stanowczość. Zwany jest również kamieniem mądrości.

Jeżeli często stawiasz czoła sytuacjom stresowym ten kamień jest dla ciebie - onyks znany jest z między innymi z tego, że daje siłę ludziom, którzy narażeni są na ekstremalny stres - emocjonalny i umysłowy. Jest również pomocny przy podejmowaniu decyzji.

Uwalnia od przeszłości

Onyks wzmacnia i regeneruje

Onyks jest pomocny przy leczeniu dolegliwości skóry, pomaga przy zainfekowanych ranach takich jak: infekcje grzybiczne, zapalenia skóry a nawet poparzenia słoneczne. Wzmacnia zęby i kości, regeneruje serce i nerki a także pomaga przy epilepsji. Ponadto ma korzystny wpływ na wzrok, jest stosowany przy leczeniu jaskry.

Onyks doskonale znany był już w starożytności. Używano go między innymi do wyrobu pieczęci. Jest materiałem, który doskonale nadaje się do inkrustacji - zdobienia przedmiotów poprzez wykonywanie w nich wgłębień, a następnie wklejanie w nie odpowiednio przyciętych płytek np. onyksu.